Новите мерки имат за цел да се справят с вредите,

...
Новите мерки имат за цел да се справят с вредите,
Коментари Харесай

Премиерът подкрепя Дж. К. Роулинг, докато спорът около новите закони за престъпленията от омраза в Шотландия ескалира

Новите ограничения имат за цел да се оправят с вредите, породени от ненавист и предубеждения, като разширят отбраната против корист с хора на учредения, в това число възраст, увреждане, вяра, полова ориентировка и транссексуална еднаквост.

Изглежда, че пази създателя, господин Сунак даде обещание, че партията му „ постоянно ще пази “ свободата на словото в изказване.

„ Хората не би трябвало да бъдат криминализирани за изтъкване на елементарни обстоятелства от биологията “, сподели той.

„ Ние имаме вяра в свободата на словото в тази страна и консерваторите постоянно ще я пазят. “

Хумза Юсаф пази нови закони за закононарушения от ненавист

В обява в обществените медии, критикуваща новите закони, Роулинг настоя, че „ законодателството е необятно отворено за злоупотреби от страна на деятели, които желаят да накарат тези от нас да замълчат, говорейки намерено за заплахите от елиминирането на пространствата за един пол за дами и девойки “.

58-годишният мъж твърди: „ Невъзможно е тъкмо да се опиш...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР