Новините около Мария Бакалова като че ли не свършват. Българската

...
Новините около Мария Бакалова като че ли не свършват. Българската
Коментари Харесай

Две кралици на подиума: Мария Бакалова и Джей Ло се снимаха, българката остава в Италия

Новините към Мария Бакалова сякаш не свършват. Българската актриса, която се озова във Венеция поради стилното шоу на " Долче и Габана ", ще снима нов филм.

Виж още: Всички завиждат на Ник Джонас! Ето какво му разрешава Приянка Чопра

Става въпрос за сантиментална комения, която ще е британско-италианска продукция. Филмът ще се споделя The Honeymoon, а фотосите му стартират още този месец. Локацията е повече от сантиментална - Рим и Венеция. 

Виж още: Сгодиха ли се Камила Кабейо и Шон Мендес? Певицата с първо изявление след това видео

Бакалова ще извърши ролята на Сара, младоженка, която със брачна половинка си Адам се насочва на сантиментално сватбено странствуване във Венеция, само че най-хубавият другар на Адам унищожава пътешествието на младоженците. Във кино лентата вземат участие още Пико Аликзандър, Асим Чодри, Лукас Браво, оповестява NOVA.

Българската актриса сподели, че планът я заинтригувал, тъй като излиза отвън класическия формат филми за другари и включва мощен женски облик, и то от Източна Европа. " Мисля, че след съвсем две години пандемия, всички ние търсим нещо, което да повдигне духа ни и да ни помогне душевен да избягаме от жилищата си. Радвам се, че ще съм част и от продуцентския екип на кино лентата ", сподели тя.

Виж още: Секси на плажа: Рита Ора остави малко на въображението 

Иначе около събитието на " Долче и Габана " Мария Бакалова се срещна и с Дженифър Лопес. Двете дами са се прегърнали, а усещане вършат обилните рокли, с които са облечени.

Изображение: https://www.instagram.com/mariabakalovaofficial/
https://www.instagram.com/highheelprncess/

Източник: vbox7.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР