Новината, че собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев е заразен с

...
Новината, че собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев е заразен с
Коментари Харесай

И в Италия отразиха диагностицирането на Кирил Домусчиев с COVID-19

Новината, че притежателят на Лудогорец Кирил Домусчиев е инфектиран с COVID-19, доближи до италианските спортни медии. В специфичен материал в уеб страницата си, в който отразява протичащото се с пандемията по целия свят, известният състезателен публицист на Апенините Джанлука Ди Марцио отрази и новината за диагностицирането на Кирил Домусчиев с ковид.

Вчера пък съветската организация " ТАСС " уведоми читателите си за новината, обвързвана с боса на Лудогорец. Основният източник на формален бюлетин на страната отбелязва, че " орлите " са играли с московския ЦСКА преди четири месеца като част от конкуренцията в груповата фаза на Лига Европа. Също по този начин се дава информация, че тимът е пътувал до Северна Италия за мач с Интер при започване на разпространяването на вируса в покрайнината.
LIVE #Coronavirus, le notizie dal calcio estero #Ludogorets, il presidente #Domuschiev annuncia di essere positivo al Covid-19https://t.co/l0i9eytxH5
— Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) March 18, 2020
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР