Нови села, обградени от пламъците след огнения ад във Воден,

...
Нови села, обградени от пламъците след огнения ад във Воден,
Коментари Харесай

Джартов за пожара в Крайново: Около 10 къщи са засегнати

Нови села, обградени от пламъците след огнения пъкъл във Воден, не престават ли пожарите в Шарково и Крайново. Директорът на Главна дирекция „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията ” комисар Александър Джартов съобщи, че всички поданици в регионите са предпазени с техни екипи.

„ В Крайново сега няма заплаха. Има съсредоточени екипи. Имаме към 10 къщи, които са наранени от пожара ”, означи шефът.

„ Ние поддържаме екипи, с цел да може да ги защитим. Това е съществена задача, която правим през нощта ”, уточни той и добави, че скоростта и температурата на пожарите са извънредно високи.

Джартов акцентира, че в случай че няма вятър, тогава екипите работят дейно. Но стартира ли да духа, качва огъня върху растителността. По думите му случаите, в които чиновници са били в риск са доста.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР