Нови подрбности за инидента от снощи към 19:00 ч. полицай,

...
Нови подрбности за инидента от снощи към 19:00 ч. полицай,
Коментари Харесай

Криминално проявен е мъжът, ударил ченге пред парламента снощи, задържан е

Нови подрбности за инидента от нощес към 19:00 ч. служител на реда, чиновник на Министерство на вътрешните работи и част от профилираните полицейски сили към Столична дирекция на вътрешните работи, бе атакуван в центъра на София. Инцидентът е станал, когато престъпно проявен мъж почнал да наскърбява и заплашва служителя на реда, след което се нахвърлил върху него, блъскайки и удряйки го.

На място служителят на реда е реагирал с предизвестие и арест, а скоро по-късно са пристигнали и сътрудниците му след сигнал за паднал чиновник на реда. Мъжът е арестуван за 24 часа.

Очевидци оповестяват, че в региона на остарялата постройка на Народното събрание са видяни два автомобила на престъпната лаборатория и няколко полицейски коли.

„ Има засилено наличие на полицията. Районът е отцепен “, споделя наша читателка.

Медията ни научи, че нападателят е единственият арестуван по случая, като следствието продължава.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР