Новата звезда на Левски Жорди Гомес е пред своя мач

...
Новата звезда на Левски Жорди Гомес е пред своя мач
Коментари Харесай

Жорди Гомес с едва шест мача в евротурнирите

Новата звезда на Левски Жорди Гомес е пред своя мач номер 7 в евротурнирите. До този миг испанецът е играл единствено в шампионата Лига Европа. Прави го през 2013/14 година, когато носи екипа на Уигън. Като притежател на ФА къп отборът му добива право за присъединяване непосредствено в груповата фаза на надпреварата.

Уигън попада в група “Д” на шампионата, където е в компанията на Рубин, Марибор и Зулте Варегем. Англичаните стигат до единствено една победа в шестте дуела - 3:1 вкъщи против Марибор, записват две равенства и три загуби.

Гомес пък е на терена и в шестте срещи (в 5 от тях е титуляр) и записва 401 минути. Той съумява да вкара един гол - прецизен е при 1:2 в гостуването на словенците, като осъществя дузпа в края на първото полувреме
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР