Новакът в Първа лига ЦСКА 1948 разгроми с 5:1 Славия

...

ЦСКА 1848 излезе трети в Първа лига |

Новакът в Първа лига ЦСКА 1948 разгроми с 5:1 Славия в дуел от десетия кръг, който се изигра на националния стадион " Васил Левски ".

С този триумф ЦСКА 1948 се изкачи на трето място в класирането, до момента в който Славия остава на 13-та позиция досега.
Резултатът беше открит от Мартин Камбуров в 33-ата минута, който се разписа с глава.

Осем минути по-късно удар на Димитър Рангелов срещна гредата на вратата на гостите, а в 43-ата минута Васил Шопов беше изтърван от отбраната на " белите ", и от близко осъществя за 2:0.

Четири минути след почивката Емил Стоев върна за малко интригата, като понижи изоставането на Славия.

В 53-ата минута Мартин Камбуров означи втория си гол в срещата от дузпа. Десет по-късно и Ангел Бастунов осъществя във вратата на ветерана на вратата на Славия Георги Петков.

Девет минути преди края на постоянното време още веднъж Бастунов с глава оформи крайното 5:1.
Източник: offnews.bg