Новакът Уеска направи 2:2 у дома срещу Леванте в двубой

...

Уеска остана на дъното след нови изпуснати точки

Новакът Уеска направи 2:2 вкъщи против Леванте в дуел от 13-ия кръг на испанското състезание. Домакините на два пъти повеждаха посредством голове на Кристиан Ривера (23) и Чаби Ечейта (52) на два пъти даваха преднина на Уеска, само че попадения на Роджър Марти (45) и Емануел Боатенг (75) оформиха ремито. Дебютантите в Ла Лига остават на дъното със седем точки. Първото полувреме предложи значително голови обстановки и по един гол във всяка от вратите. В 23-ата Кучо центрира зад тила на отбраната, Кристиан Ривера овладя на гърди и означи от близко в интерес на арагонския отбор. В 45-ата Роджър Марти осъществя гол с глава след центриране отдясно - 1:1. Малко по-рано Марти беше изпуснал ужасно състояние. В 52-ата бранителят Чаби Ечейта още веднъж даде преднина на домакините. Той се разписа с глава след центриране на втора греда. В 77-ата Еми Боатенг изравни след доста прецизен удар по диагонала. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 13 кръг, събота 24 ноември  Уеска 2:2краен резулат  Леванте