Новакът Крумовград и Локомотив София играят при 2:0 в ранния

...

НА ЖИВО: Крумовград - Локомотив София 2:0

Новакът Крумовград и Локомотив София играят при 2:0 в ранния съботен дуел от седмия кръг на ebet Лига. Срещата на Спортен комплекс „ Никола Щерев- Старика “ започва в 19:00 часа и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT.

На уеб страницата Gong.bg ще проследим конфликта минута по минута.

Крумовград поведе рано-рано на Локомотив София. Точен бе Божидар Кацаров, който във втората минута с глава засече подаване от корнер и прати топката във вратата на Александър Любенов за 1:0

Минути по-късно " жълто-сините " имаха още един късмет за гол, само че Алекс Колев не съумя да разпечата Любенов за повторно, откакто не уцели топката след пас на Рапосо.

Янко Георгиев избави Крумовград от гол в 30-ата минута. Вратарят отрази доста прекрасен изстрел с глава на Красимир Станоев.

Сетне пристигна още една хубава офанзива на „ жълто-сините “. Колев получи отдясно и с диагонален пас откри Юсеин, който овладя и пусна към Рапосо, а той с пета откри Патрик Луан. Бразилецът не можа да насочи прекрасен удар.

Малко след старта на второто полувреме Крумовград направи още един опит за гол. Георгиев от левия флан " извади " топката към точката на дузпата, а там Миланович опитва удар, само че стреля едва.

Десетина минути преди края " жълто-сините " проведоха още една чудесна офанзива, при която Миланович бе изведен самичък против Любенов, само че стреля право в тялото на вратаря на Локомотив София.

Пет минути преди края Крумовград реши всичко. Александър Колев удвои за " жълто-сините " от дузпа, породена от Диме Димов, който закъсня доста с шпагат в наказателното поле.

LIVE / Крумовград - Локомотив София 2:0

1:0 Божидар Кацаров 2`

2:0 Александър Колев 85` (д)

Крумовград:  1 Янко Георгиев, 3 Калоян Пехливанов, 5 Матей Шимич, 11 Александър Георгиев, 91 Вячеслав Велев, 44 Божидар Кацаров, 10 Серкан Юсеин, 13 Диего Рапосо, 17 Патрик Луан, 9 Александър Колев, 14 Даниел Миланович

Треньор: Неманя Миланович

Локомотив София:  24 Александър Любенов, 33 Алан Диас, 4 Диме Димов, 26 Красимир Милошев, 16 Симеон Мечев, 7 Фелипе Райън, 31 Красимир Станоев, 93 Стефан Ламбезе, 45 Димитър Митков, 11 Карлос Франса, 12 Бруно Франко

Треньор: Стойчо Стоев