Нова закусвалня предлага закуски с екстра на учениците от столично

...
Нова закусвалня предлага закуски с екстра на учениците от столично
Коментари Харесай

Закусвалня предлага закуски с екстра вътре, няма да повярвате на очите си

Нова сладкарница предлага закуски с екстра на учениците от столично школо. Тя се намира на метри от 43-то учебно заведение в квартал " Банишора “. За това алармира майката на едно от децата.

Нейното дете си купило закуска и насмалко не отхапало фаса, най-вероятно паднал от майстора, който ги подготвя, написа " Телеграф ".

Тя приканва родителите на извърнат внимание на това, което купуват децата им и да желаят касови бележки " в случай че въобще ви дадат такава ".

" На моето дете не е била дадена, както и на другите деца, които са били там ", твърди Виолета Ставрева.

Жители на столицата недоволстват от случилото се и се чудят що за човек е отворил сладкарница и дали обръща внимание на изделията, които продава.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР