Нова тв > Тежко ПТП стана след полунощ в района на

...
Нова тв
> Тежко ПТП стана след полунощ в района на
Коментари Харесай

18-годишен предизвика тежка катастрофа край Сандански, има пострадали

 Нова тв > Тежко ПТП стана след среднощ в региона на манастирчето в Сандански. В злополуката три коли са се сблъскали, поради отнето преимущество. Пътният инцидент  е провокиран от 18 година момиче, което било спряло настрана на пътя. я пътувала с нейна другарка. Когато решила да се включи в придвижването по посока санаториума, отнела преимуществото на “Тойота " с 19-г. водач и джип “ВМВ “Х6, ръководен от друго 18-г. момиче.

Първоначално 19-г. юноша, който пък пътувал в посока от Новия санаториум към манастирът  “Света Петка ", с цел да избегне удара съумял да се изнесе  в локалното на пътя, зад него обаче идвал джипът, който се блъснал в аудито, а след това  се забива и в Тойотата.

И трите девойки са закарани на медицински прегледи. На пътничката в аудито са направени рентгенови фотоси, от които станало ясно, че няма счупвания, 18-г. й другарка, която е управлявала колата, е призната с комоцио в петричката болница. Другите участници също са се отървали с по-леки пострадвания.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР