Бобърс хванат в капан, убит в село Брунсуик, за да защити голф игрището
Нова жена на Брунсуик споделя, че е била опустошена да откри мъртъв бобър в капан по обичаната си пешеходна пътека в Memramcook, N.B., и въпроси за какво клопките са сложени преди всичко.
" беше неодобрение и аз се чудих за какво се желае да убие техните лични животни, с цел да убие личните им животи Парк Парк - сподели Ани Лебутилиер.
Lebouthilier нямаше самообладание да се разноски в сряда, откакто възбраната да влезе в гората - заради риска от див огън - беше вдигната в провинцията. Община, която е притежател на парка, в търсене на отговори. Тя беше изключително загрижена, защото този съответен капан и спомагателни са останали налични за обществеността и можеха да нарани някого.
Според общината, бобрите основават блокиране на напоителната система за прилежащото голф игрище, което...
Прочетете целия текст »




