Стрелба в Харвард: Първа информация за заподозрения в Кеймбридж; Radcliffe Quad и Harvard Square под тревога
Нова информация за стрелбата от Харвардския университет: В петък беше разпоредено леговище в кампуса на Кеймбридж, откакто управляващите потвърдиха, че човек на велосипед е стрелял. Заповедта за приютяване беше анулирана в границите на час. Полицията в Кеймбридж удостовери, че стрелбата е осъществена на улица Шърман покрай парка Дейнехи. Няма известни пострадвания.
В незабавен сигнал до студенти и членове на личния състав полицията на Харвардския университет сподели, че търси обвинения, за който се счита, че се е насочил към Гардън Стрийт и евентуално към Харвард Скуеър. Местните бяха призовани да заобикалят Quad на Харвард.
„ Полицията в Кеймбридж оповестява, че неидентифициран мъж на велосипед преди малко е стрелял по различен човек на Sherman Street. Заподозреният е на велосипед, който се насочва към Garden Street. Моля, избягвайте региона и се подслонете на място “, се споделя в предизвестието.
„ Полицията на Кеймбридж сега е на мястото на случай с изстрели, който...
Прочетете целия текст »




