Нов проблем възникна пред селекционера на България Ясен Петров, предаде

...

Нови проблеми пред Ясен Петров

Нов проблем породи пред селекционера на България Ясен Петров, съобщи „ Труд бг “. Аут за дуела с Хърватия е нападателят Георги Минчев. Футболистът на ФК " Рига " е болен и надали ще попадне в групата на " трикольорите " за срещата, която е с начален час 17.00 българско време. Другият проблем е обвързван с Радослав Кирилов. Крилото на " Славия " изпитва остра болежка в петата разследване на инфектиране. Именно това е била повода капитанът на " белите " да не играе против Катар при загубата с 1:2 в събота. В часовете преди дуела със международния вицешампион положението на опитния нападателен състезател се е подобрило и въпреки всичко има опция да започва даже от първата минута.

Селекционерът на България възнамерява няколко промени в състава. Първата ще е под рамката, където ще застане Светослав Вуцов. В защита пък от първата минута ще стартира Едисон Йорданов, който ще размени Васил Божиков. В халфовата линия се завръща Ивайло Чочев, който бе болен в предходните дни. До него титулярно място резервира Кристиян Малинов. Извън стартовите 11 се чака да остане Спас Делев, а мястото му на терена да заеме точно Кирилов. Атаката още веднъж ще бъде поверена на Мартин Минчев.
Източник: cross.bg