Нотингам Форест пропусна да победи един от директните си конкуренти

...

Уулвс отмъкна точка от Нотингам Форест

Нотингам Форест пропусна да победи един от директните си съперници в борбата за оцеляване – Уулвърхамптън, откакто двата тима направиха 1:1 на „ Сити Граунд “. Гостите владееха повече топката, само че изключително през първото полувреме бяха беззъби в офанзива. Форест създаваше по-опасните положения и справедливо поведе с гол на Бренан Джонсън в 38-ата минута. Даниел Поденс донесе точката на „ вълците “ в 83-тата минута. Така Форест удължи серията си без победа на цели седем мача. Двата тима остават съседи в класирането, като сега са надлежно на две и три точки над рисковата зона.

Стив Купър бе направил пет промени от мача с Нюкасъл преди паузата. Неко Уилямс, Хари Тофоло, Ремо Фройлер, Данило и Орел Мангала започнаха. Адама Траоре, Матеус Нунеш, Тоте Гомеш, Матеус Куня и Жоао Моутиньо стартираха за Уулвс.

Двата тима изиграха забавно първо полувреме, в което гостите взеха задатък в 38-ата минута, когато Гибс-Уайт и Данило направиха положително двойно, след което последният доста добре трансферира към Бренан Джонсън, който от дребен ъгъл промуши топката сред краката на Са за 0:1.

Поденс изравни седем минути преди края. Шут на Педро Нето от границата на наказателното поле бе блокиран, след което топката стигна до португалеца, който залъга един защитник и с левия крайник простреля Навас.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.