Нотингам Форест победи с 2:1 като домакин в 20-ия кръг

...

Форест наказа Юнайтед с късен гол за 2:1

Нотингам Форест победи с 2:1 като хазаин в 20-ия кръг на британската Висша лига. Успехът беше втори следващ за отбора от Нотингам, който заема 15-а позиция в класирането с 20 точки. Манчестър Юнайтед позволи втора загуба в три мача и се намира на седмо място с 31 точки.

Двете следващи победи за Форест са първи от януари насам. Освен това алените прекъснаха серията си от 11 провали във всички шампионати против Юнайтед. И то тъкмо в мач номер 100-а в лигата сред двата клуба.

За алените дяволи провалянето е девето във Висшата лига и общо 14-о във всички шампионати през сезона. За последно те з

И трите попадения паднаха през второто полувреме. Аржентинският полузащитник на домакините Николас Домингес осъществя за 1:0 в 64-ата минута. Той се възползва от подаване на съотборника си и в националния отбор на Аржентина Гонсало Монтиел.

Червените дяволи изравниха посредством Маркъс Рашфорд в 78-ата минута. Само четири минути по-късно 23-годишният Морган Гибс-Уайт още веднъж даде преднина на домакините.
Източник: flashnews.bg