Носителят на Купата на краля Бетис отпадна още на 1/8-финалите

...

Носителят на Купата на краля е аут от турнира

Носителят на Купата на краля Бетис отпадна още на 1/8-финалите в тазгодишното издание на шампионата. Отборът на Мануел Пелегрини беше отстранен от Осасуна след осъществяване на дузпи. В постоянното време дуелът приключи 1:1, а в продълженията противниците си размениха по още един гол. Бетис на два пъти повеждаше, само че гостите от Памплона успяваха да изравнят, а при дузпите не направиха нито един пропуск и се класираха за 1/4-финалната фаза.

Първото полувреме беше скучно и почитателите на " Бенито Вийямарин " не видяха съвсем никакви рискови положения пред двете порти. След почивката обаче мачът стана радикално друг. В 62-ата минута Вилиам Карвальо откри в интерес на Бетис, само че в добавеното време Давид Гарсия се разписа с глава и прати срещата в продължения.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.