Носителят на "Купа Стенли" Вашингтон загуби от Минесота с 1:2

...

Шампионът Вашингтон допусна второ поредно поражение

Носителят на "Купа Стенли " Вашингтон загуби от Минесота с 1:2 в среща от постоянния сезон в Националната хокейна лига. Люк Кукин донесе успеха на гостите с гол 7:35 минути преди края, а вратарят Деван Дубник направи 21 спасявания. За Вашингтон това е второ следващо проваляне.

On #NationalPuppyDay we have a BIG announcement...

Coming soon to a screen near you...

THE CAPS PUPPY PLAYOFFS!

Stay Tuned...#ALLCAPS @OTPetResorts pic.twitter.com/NuNS3Ifkog
— Washington Capitals (@Capitals) March 23, 2019
Джордан Грийнуей опткри резултата за Минесота през първата част, а Брет Конъли изравни за домакините във втората третина. След триумфа Минесота се приближи по местата, даващи присъединяване в плейофите.

Анахайм завоюва против Сан Хосе с 4:3 след продължение и нанесе на гостите пета поредна загуба. Якоб Силфверберг донесе успеха на Анахайм с гол в 38-ата секунда на продължението. Той се отличи и с две асистенции. Рикард Ракел вкара два гола и асистенция за спечелилите, а едно попадение добави Адам Енрике. За Шаркс точни бяха Кевин Лабанк, Тимо Майер и Джъстин Браун.