НОРУД, Масачузетс (AP) — Отегчен и търсещ нещо за правене

...
НОРУД, Масачузетс (AP) — Отегчен и търсещ нещо за правене
Коментари Харесай

Градските власти затвориха щанда за сладолед на момче. Последваха набирания на средства и смъртни заплахи

НОРУД, Масачузетс (AP) — Отегчен и търсещ нещо за правене това лято, Дани Дохърти измисли проект да събере пари за хокейния тим на брат си, като продава домакински сладолед.

Но няколко дни откакто сложиха щанда и сервираха ванилия, настърган шоколад и бухнал орех на към 20 души, фамилията на Дани получи писмо от Здравния съвет на Норууд, с което се разпореди затварянето му. Градските управляващи са получили тъжба и споделят, че схемата на 12-годишното дете нарушава кодекса на храните в Масачузетс, държавна разпоредба.

В тази събота, 3 август 2024 година фотографията е предоставена от Нанси Дохърти, Бен Дохърти от Брейнтрий, Масачузетс, вляво, и братовчед му Дани Дохърти, 12, от Норууд, Масачузетс, вдясно, седят на домакински лед щанд за крем покрай дома на Дани в Норууд. (Нанси Дохърти посредством AP)

Споделете Споделете копие Връзката е копирана Имейл Фейсбук X Reddit LinkedIn Pinterest Флипборд Печат Прочетете повече

Дани Дохърти, 12, от Норууд, Масачузетс, стои пред фотография в сря...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР