НОРМАН, Окла. (AP) — Джейлон Мур отбеляза 16 точки, а

...

Мур отбелязва 16 като номер 15. Оклахома се отдръпва, за да победи Западна Вирджиния със 77-63

НОРМАН, Окла. (AP) — Джейлон Мур означи 16 точки, а Хавиан Макколъм и Ривалдо Соарес прибавиха по 13, с цел да оказват помощ на номер 15 Оклахома победи Западна Вирджиния със 77-63 в сряда вечер.

Otega Oweh добави 12 точки и 10 битки за Оклахома (14-3, 2-2 Big 12), която стреля с 63,6% през второто полувреме, с цел да се отдръпна. Sooners се върнаха след загуби от TCU и Kansas.

Ноа Фарахан вкара 14 точки, а RaeQuan Battle добави 12 за Западна Вирджиния, която се опитваше да натрупа инерция, откакто разстрои тогавашния номер. 25 Тексас предходната събота.

Западна Вирджиния (6-11, 1-3) поведе с 18-12, преди Оклахома да вдигне темпото и да направи серия от 8-0, с цел да поведе. Sooners водеха с 29-25 на почивката. Това беше насочено към защита първо полувреме – нито един от тимовете не стреля с 40% и нито един състезател от двата тима не означи повече от седем точки през първите 20 минути.

Оклахома продължи да върви при започване на второто полувреме, а ударът на Оуе с две...