Ноел и Лиъм Галахър доказаха, че са погребали брадви за

...
Ноел и Лиъм Галахър доказаха, че са погребали брадви за
Коментари Харесай

Обстрелваните шефове на Ticketmaster казват, че само Oasis ще спечелят от ненавистните билети за `динамично ценообразуване` от £350 - докато феновете нападат `героите от работническата класа`

Ноел и Лиъм Галахър потвърдиха, че са погребали брадви за тяхната 15-годишна омраза, когато се срещнаха това лято, с цел да театралничат за обща фотография, с цел да отбележат завръщането на Oasis обиколка

В кръг от изявленията Луси Пауъл разкри, че е съумяла да опакова два билета за горещо предстоящото турне за събиране

Г-жа Пауъл отхвърли предлагането на сътрудника народен представител от Лейбъристката партия Зара Султана, че Ticketmaster би трябвало да бъдат национализирани (на снимката)

Промоутърите и артистите дефинират цените на билетите и те могат да бъдат закрепени или основани на пазара

Днес министърът от кабинета Луси Пауъл сложи под подозрение „ прозрачността " на ценообразуването на Ticketmaster за билети за Oasis, откакто съумя да събере два билета за горещо предстоящото турне за събиране - само че на висока цена. 


Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР