Но след обсъждане с TMO през по-голямата част от пет

...

Шотландия 16-20 Франция: Грегор Таунсенд настоява, че домакините са били ограбени от победата, след като изключително спорен финал видя, че гостите отвърнаха, за да си осигурят първа победа в кампанията на Шестте нации

Но след разискване с TMO през по-голямата част от пет минути, реферът Ник Бери реши, че опитът не би трябвало да бъде присъден, защото топката беше арестувана от ботуша на французина Йорам Моефана.

Това беше макар че телевизионните повторения наподобява демонстрират, че Скинър е докоснал топката за опит, който щеше да завоюва мача за Шотландия.

Франция най-накрая удържа Шотландия, с цел да се възвърне от удара си от ръката на Ирландия

Френските играчи честваха, откакто изглеждаше, че са задържали топката в късен опит за опит - в спорно позвъняване от рефера Ник Бери

Франция също води за първи път късно, само че се придържа към нея, с цел да завоюва значимата победа на Шестте нации

Наистина, в един миг изглеждаше, че Бери и TMO са се съгласили, че топката е паднала, единствено с цел да се върнат и да трансформират решението си...