Николета Маданска пие кафе с децата
Николета Маданска е намерила метод да пие умерено кафето си дори в наличието на двете си дребни деца. Водещата на спорта по Би Ти Ви е пътувала до Пловдив, с цел да заведе момчетата си в Природонаучния музей там. Усилието си е коствало освен поради тяхното прелестно превозване, само че и поради нейното.
Оказало се е, че там са отворили кафене, в което за децата е толкоз забавно, че оставят на мира родителите си най-малко до момента в който си изпият кафетата.
„ Атмосфера като на далечно сафари. Сок от кокосови орехи за тях, чаша африканско кафе за мен. Новото зоокафе в обичания ни Природонаучен музей в Пловдив е същинско премеждие ”, написа Маданска в обществените мрежи и сподели фотоси от мястото.
Оказало се е, че там са отворили кафене, в което за децата е толкоз забавно, че оставят на мира родителите си най-малко до момента в който си изпият кафетата.
„ Атмосфера като на далечно сафари. Сок от кокосови орехи за тях, чаша африканско кафе за мен. Новото зоокафе в обичания ни Природонаучен музей в Пловдив е същинско премеждие ”, написа Маданска в обществените мрежи и сподели фотоси от мястото.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




