Николай Попов за трагедията на Тракия: Версията със спукана гума е лъжа, истината е жестока
Николай Попов – бащата на починалата при злополука с камион Сияна, излезе с ядосан пост във Facebook във връзка следващата тежка злополука, при която починаха деца. Според него версията, че камионът е спукал гума, е неистина, и дава своя версия за случилото се.
В сряда тир опустоши автомобил на автомагистрала " Тракия " край ямболското село Зимница. При случая починаха две деца на по 9 години и възрастен мъж, които пътували в колата в посока Бургас.
Инцидентът станал малко преди 13:00 часа. Загиналите деца са от детско-юношеската школа на футболния клуб " Славия ".
Ето какво написа Попов:
„ Лъжата със спуканата гума на камиона палач от през вчерашния ден се спука по-бързо от самата гума при удара и в канавката.
Истината е жестока. И отново ще я споделям. Пред всички. Колкото и да не се харесва.
Този камион е возил пшеница. Ден преди да нахлуе в насрещното на „ Тракия “ е минал в другата посока, претрупан догоре със зърно. Бил е претрупан. Не един път.
Скоро обществото ще научи и това.
По жестока подигравка на ориста, когато умъртви децата, камионът е бил празен.
Ще стане ясно и какво е било държанието на лидера преди нещастието.
Знаете ли кой ще бъде специалист по това ПТП?
Името му е Дикран Бохосян- шеф в ИААА Ямбол, който е трябвало да управлява тъкмо този камион.
Обаче като лице с още една специалност влиза като специалист!
Това е цялостен парадокс.
Този човек дружно с Станимир Карапетков и деятели на МЕЧ бяха в правосъдната зала в Плевен по делото Сияна с цел да ни тормозят с бабата на Сияна и да бранят шефа си Станимир Карапетков.
Имам и снимки…
Тук е по този начин!
Това не е случайност. Това е законосъобразен резултат от години безконтролност, безотговорност и институционално безучастие.
Колко още би трябвало да приказвам като латерна? Колко още обиди и ругатни би трябвало да понеса, с цел да бъда чут? Колко още деца би трябвало да загинат, с цел да схванат хората, облечени с власт, че бездействието също убива?
Не желая страдание. Не желая обещания. Искам страна, която да спре идващия палач, преди да е станало късно. Защото идващото дете може да бъде вашето “.
В сряда тир опустоши автомобил на автомагистрала " Тракия " край ямболското село Зимница. При случая починаха две деца на по 9 години и възрастен мъж, които пътували в колата в посока Бургас.
Инцидентът станал малко преди 13:00 часа. Загиналите деца са от детско-юношеската школа на футболния клуб " Славия ".
Ето какво написа Попов:
„ Лъжата със спуканата гума на камиона палач от през вчерашния ден се спука по-бързо от самата гума при удара и в канавката.
Истината е жестока. И отново ще я споделям. Пред всички. Колкото и да не се харесва.
Този камион е возил пшеница. Ден преди да нахлуе в насрещното на „ Тракия “ е минал в другата посока, претрупан догоре със зърно. Бил е претрупан. Не един път.
Скоро обществото ще научи и това.
По жестока подигравка на ориста, когато умъртви децата, камионът е бил празен.
Ще стане ясно и какво е било държанието на лидера преди нещастието.
Знаете ли кой ще бъде специалист по това ПТП?
Името му е Дикран Бохосян- шеф в ИААА Ямбол, който е трябвало да управлява тъкмо този камион.
Обаче като лице с още една специалност влиза като специалист!
Това е цялостен парадокс.
Този човек дружно с Станимир Карапетков и деятели на МЕЧ бяха в правосъдната зала в Плевен по делото Сияна с цел да ни тормозят с бабата на Сияна и да бранят шефа си Станимир Карапетков.
Имам и снимки…
Тук е по този начин!
Това не е случайност. Това е законосъобразен резултат от години безконтролност, безотговорност и институционално безучастие.
Колко още би трябвало да приказвам като латерна? Колко още обиди и ругатни би трябвало да понеса, с цел да бъда чут? Колко още деца би трябвало да загинат, с цел да схванат хората, облечени с власт, че бездействието също убива?
Не желая страдание. Не желая обещания. Искам страна, която да спре идващия палач, преди да е станало късно. Защото идващото дете може да бъде вашето “.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




