Николай Михайлов и Валери Божинов няма да са част от

...

Михайлов и Божинов приключват с Левски

Николай Михайлов и Валери Божинов няма да са част от Левски през идващия сезон, научи ТОПСПОРТ . Оставащите мачове до края на актуалната акция ще са последни за тях със " синия " екип.

Договорите им изтичат и няма да бъдат възобновени.

Ръководството на столичани най-вероятно ще им връчи плакети в символ на благодарност довечера преди мача с Ботев (Пловдив).

През този сезон Михайлов изигра 16 мача за Левски. Той бе корав титуляр през есента, само че по-късно загуби мястото си от Звонимир Микулич. За последно игра при гостуването на Коматево, извоювано с 1:0. Тогава Ники се отличи с няколко положителни спасявания.

Валери Божинов по този начин и не съумя да се пребори за място измежду единадесетте в третия си престой на " Герена ". Той подписа през лятото. Изигра 9 мача в efbet Лига, като престоя на терена общо 60 минути. Започна като титуляр в мача за Купата на България против Партизан (Червен бряг). Вкара и единствения си гол той сезон.