Никола Николов - Паскал ще бъде предаден на българските власти

...
Никола Николов - Паскал ще бъде предаден на българските власти
Коментари Харесай

Паскал ще бъде предаден на българските власти днес или утре

Никола Николов - Паскал ще бъде предаден на българските управляващи през днешния ден или на следващия ден, научи Българска национална телевизия.

Сърбия ще съобщи Паскал на граничния пункт Градина - Калотина. След това Николов ще бъде конвоиран за медицински обзор в Министерство на вътрешните работи болница и отведен в ареста на Националното разследване. Прокуратурата ще изиска от Софийския градски съд непрекъснат арест за Паскал.

Той е обвинен за контрабанда, пране на пари и корупция по аферата " Митници " дружно с някогашния основен секретар на Министерство на вътрешните работи Живко Коцев, някогашната шефка на митниците Петя Банкова и татко и наследник Марин и Стефан Димитрови, посочени за доближени на Паскал.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР