Кирьос към Бекер: Как е, престъпнико?
Ник Кирьос обожава да влиза в полемики, а един от обичаните му „ съперници “ от години насам е Борис Бекер. Поредната задочна борба посред им се състоя на много извънредно място – в коментарната секция на страницата Swish Tennis в Twitter. В една от последните ѝ изявления някогашният №13 бива обект на остра ирония поради непрестанните си мнения по адрес на Яник Синер.
„ Разказвал ли съм ви за оня път, когато Яник Синер даде две позитивни допинг проби? Цялата система е нагласена! Защо никой не прави нищо? Точно по тази причина в никакъв случай не завоювах огромна купа “ – гласи текстът към AI генерирано изображение, показващо остарелия Ник Кирьос в болнично легло. „ Ник, още веднъж ли изцапа памперса “ – пита го неговият утопичен събеседник.
Подобни изявления постоянно се срещат в обществените мрежи и тази надали щеше да притегли толкоз доста внимание, в случай че не бе коментирана от Борис Бекер. Шесткратният първенец от огромния шлем написа: „ LOL “, индикирайки, че постът му се е сторил занимателен. Както можеше да се чака, реакцията на Кирьос не закъсня и той отговори на някогашния №1 с думите: „ Как е престъпнико? “.
Борис Бекер прекара осем месеца в британски затвор, откакто бе приет за отговорен по обвиняване, че е укрил имущество от кредиторите си – нещо, за което




