В Нидерландия: Левски го чака розово бъдеще!
Нидерландският публицист Бой де Хаан е сигурен, че бъдещето на Левски е розово, без значение от финансовата рецесия в клуба. Той направи коментар за протичащото се на " Герена " в уеб страницата In de Hekken. Медията следи изкъсо родните дербита и даже провежда пътувания за тях.
Левски в опит да сътвори казус, който нито един клуб в света не е правил " Бъдещето на Левски наподобява някак розово, без значение от положението му сега. Клубът претърпява рецесия надалеч по-рано от събратята си в Нидерландия и Белгия. Без пандемия, без война. В нощта сред събота и неделя последователите му подпалиха София (б.а. имаше заря за 106-ия рожден ден на клуба). Те излязоха да пеят дружно. Събра ги любовта към Левски. При това тя е доста дълбока ", написа в материала, представен от " Меридиан мач ".
Голям подарък за " синия " празник! Феновете на Левски подариха 300 000 лв. на клуба " По време на последното дерби с ЦСКА бяха събрани 500 000 лв., само че задачата е да се набират още 1,5 млн. до края на сезона, с цел да се заплащат заплати на играчи и задължения. Клубът има съществени доходи от " виртуални " билети. Стадионът бе разпродаден без да има мач! Парите се набират и посредством дарения.
Привържениците на Лацио, които са в близки връзки с тези на Левски, също подариха.
@@@
Всичко обаче бе забравено предишния уикенд. Левски стана на 106 години и това бе най-важното. Легендата Наско Сираков желае акциите и бе подсилен от всички последователи. " Левски е учреден от патриоти! Затова би трябвало да го запазим ", споделят още те ", написа в материала за столичния гранд.
Привържениците на Лацио, които са в близки връзки с тези на Левски, също подариха.
@@@ Всичко обаче бе забравено предишния уикенд. Левски стана на 106 години и това бе най-важното. Легендата Наско Сираков желае акциите и бе подсилен от всички последователи. " Левски е учреден от патриоти! Затова би трябвало да го запазим ", споделят още те ", написа в материала за столичния гранд.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




