Нидерландия спечели срещу аутсайдера в група B Гибралтар с 3:0.

...

Нидерландия с лесен успех срещу Гибралтар

Нидерландия завоюва против новобранеца в група " B " Гибралтар с 3:0. Нейтън Аке осъществя два гола, а другото попадение отбеляза Мемфис Депай.

В 23-ата минута десният бек на Интер центрира в наказателното поле, където Депай се извиси над всички, откривайки резултата в интерес на " лалетата ".

Когато играта се възобнови, Аке отигра топката с глава, с цел да повиши за 2:0. В 83-ата минута отново бранителят с мощен удар подпечата крайното 3:0 за Нидерландия.

Селекцията на Роналд Куман заема третото място в групата с три точки, докато Гърция е на втора позиция, а водач е Франция е водач с шест пункта, откакто " петлите " победиха  Ирландия с 1:0.
 Куман надъхва Нидерландия за погром над Гибралтар

" Трябва да създадем всичко допустимо да осъществяваме колкото можем повече попадения "