Нидерландия разби с 4:0 у дома Черна гора в мач

...

Категорични победи за Нидерландия и Турция

Нидерландия разруши с 4:0 вкъщи Черна гора в мач от международните квалификации. С триумфа " лалетата " събраха 10 точки и завързаха борбата за първото място.

Мемфис Депай откри резултата от дузпа в 38-ата минута. В 62-ата минута още веднъж нападателят на Барселона бе прецизен след подаване на Коди Гакпо.

Осем минути по-късно се разписа и Жоржиньо Вайналдум след асистенция на Стивън Бергхуис.

В 76-ата минута крайният резултат оформи Гакпо.

В различен мач от групата Турция си потегли с класическа победа от Гибралтар. Успехът обаче не пристигна доста елементарно за южните ни съседи. В началните минути Енес Юнал изпусна дузпа.

Едва в 54-ата минута Халил Дервишоглу съумя да открие резултата. Десет минути по-късно Хакан Чалханоолу удвои. Крайният резултат оформи Кенан Караман в 83-ата минута.

Така турците събраха 11 точки и краткотрайно са водачи в групата.