Независимо че изигра два мача далеч от дома си, Молде

...

Коравият Мьолде някак укроти снарядите на Хофе

Независимо че изигра два мача надалеч от вкъщи си, Молде сподели по-голям опит и съумя да се оправи с Хофенхайм на 1/16-финалите в Лига Европа. Тази вечер в реванша скандинавците се постановиха с 2:0 като посетители в Германия, с което компенсираха за това 3:3 отпреди седмица във Виляреал (Испания), на което те се водеха домакини.

В Зинсхайм Молде имаше единствено два удара във вратата, само че ги вкара и двата, до момента в който футболистите на Хофе насочиха 26 безрезултатни изстрела. Ерик Уланд Андерсен заби и двете попадения. Той откри в 20-ата, а в добавеното време на втората част, когато домакините се бяха изнесли в предни позиции в търсене на изравнителен гол, халфът направи 2:0.

Андрей Крамарич удари греда в 70-ата, което беше шансът за Хофенхайм.

Германците заплатиха скъпо за първия мач, когато водеха с 3:1 до 70-ата минута, само че по-късно позволиха равнене.

Жребият за 1/8-финалите е в петък от 14:00 часа.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `