Независимият кандидат за президент Робърт Ф. Кенеди-младши твърди, че президентът

...
Независимият кандидат за президент Робърт Ф. Кенеди-младши твърди, че президентът
Коментари Харесай

RFK-младши казва, че Байдън е „намазал“ репутацията и кариерата си, като е отказал да пусне властта

Независимият претендент за президент Робърт Ф. Кенеди-младши твърди, че президентът Байдън е опетнил наследството му, като не е прекратил акцията си за преизбиране по-рано, сравнявайки го за дейностите на някогашния президент Доналд Тръмп на 6 януари 2021 г. 

„ Познавам Джо Байдън от 40 години и го приветствам и го почитам за 50-те години, които той даде в работа на страната ни, само че мисля, че той опетни тази известност и тази кариера през миналата година, като отхвърли да пусне властта “, сподели Кенеди пред основния сътрудник на CBS News във Вашингтон майор Гарет в изявление в четвъртък. „ И едно от нещата, за които доста американци упрекват Доналд Тръмп, е събитието от 6 януари, което подсказа, че той не желае да се откаже от властта. 

" Част от нашите обичаи е нашите водачи да се откажат от властта и те го вършат общително ", добави той. „ Не мисля, че президентът Тръмп направи това общително и не мисля, че президентът Байдън също го направи. “ 

господин 81-годишният Байдън разгласи...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР