Неймар няма намерение да си тръгва от Пари Сен Жермен.

...
Неймар няма намерение да си тръгва от Пари Сен Жермен.
Коментари Харесай

Неймар: Ако не си щастлив, трябва да си тръгнеш

Неймар няма желание да си потегля от " Пари Сен Жермен ". Бразилецът е фокусиран върху печеленето на титли с парижани и не счита, че скоро ще напусне " Парк де Пренс ".

През лятото " Барселона " сподели огромен интерес към връщането на нападателя на " Камп Ноу ", само че двата клуба не съумяха да се схванат и в последна сметка Неймар остана в Париж.

" Защо бил желал да напусна ПСЖ? Аз съм част от клуба и давам 100% ", сподели звездата на отбора пред France Football.

" Ще дам всичко от себе си на терена, с цел да спечелвам с ПСЖ. Никого не съм желал да нараня, само че аз разсъждам по този начин - в случай че не си благополучен, би трябвало да си тръгнеш ", добави той.

Неймар разясни, че повода да си тръгне от " Барса " преди два сезона не е Лионел Меси: " Тръгнах си, тъй като желаех нови цели. Няма нищо общо със " Златната топка " или с това, че съм в един тим с Лионел Меси. Той е необикновен футболист. Най-добрият, с който в миналото съм играл. Не е изненада, че има шест " Златни топки ". Трябва да има обособена " Златна топка " единствено за него. Винаги ще обичам Меси. ", сподели бразилецът.

Той показа и какви са бъдещите му цели: " Искам да печеля Шампионската лига с ПСЖ, само че по-голямото ми предпочитание е да стана международен първенец с Бразилия. Би било ужасно да печеля и " Златната топка ", само че това не ме тормози. Може да се случи... може и да не случи ", прибавя Неймар.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР