Неубедителното представяне на Реал (Мадрид) от началото на сезона в

...

"Леванте" шокира "Реал" в мач с четири гола

Неубедителното показване на " Реал " (Мадрид) от началото на сезона в Ла Лига продължи и при гостуването на " Леванте ". Седмица, откакто завоюваха безапелационно против другия отбор от града " Валенсия ", този път първенците на Испания нямаха подобен шанс и взеха единствено точка след 2:2

Двубоят беше изпълнен с доста драма, като минута преди края " Реал " се виждаше победител от дуела след попадение на Иско. Италианецът Джампаоло Пацини, който дебютира за " Леванте " обаче изравни резултата.

Тимът на Зинедин Зидан стартира добре дуела, като на общинския стадион във Валенсия беше с всичките си огромни звезди. Само след 11 минути игра " Реал " поведе с попадение на капитана си Серхио Рамос. Централният бранител засече топката след центриране на Тони Кроос.

За Рамос това беше гол в 14-и следващ сезон в Ла Лига. От 2004-05 насам андалусиецът е най-резултатният бранител в испанското състезание с 52 попадения.

FINAL #LevanteRealMadrid 2-2

¡Al igual que en el Bernabéu, el @LevanteUD logra un valioso punto ante el @realmadrid!
Източник: dnevnik.bg