Неубедително представяне записа школата на Черно море в Елитните групи

...

Школата на Черно море вкара 35 гола

Неубедително показване записа школата на Черно море в Елитните групи през предходната седмица. 19-годишните “моряци ” завъртяха 2:2 при гостуването си на Берое. Варненци водеха в резултата с 2:0, само че позволиха равнене. Двата гола за отбора на Николай Кънчев осъществиха Лъчезар Йорданов и Мартин Дичев.

Младшата възраст на Черно море взе точка при семейството си на Левски Раковски в мач от Елитната група до 17 години. Срещата се игра във Варна и двата отбора приключиха 0:0.

15-годишните гении на Морето пък отстъпиха на Лудогорец с 0:3 в мач от 16-ия кръг на Елитната група до 15 години. Домакините поведоха в резултата в 18-ата минута от дузпа, а единствено три по-късно осъществиха втори гол. След почивката “моряците ” изнесоха играта в предни позиции, само че по този начин и не съумяха да отбележат гол. Две минути преди края на срещата Лудогорец стигна до трето попадение, с което оформи и крайния резултат.

Талантите на Черно море, родени 2002 година, удариха градския противник Спартак с 6:0 в мач от районното състезание. Джан Хасан записа хеттрик, два гола вкара Росен Стефанов, а с един се регистрира Мартин Милушев.

Набор 2004 година също реализира триумф против Спартак. Възпитаниците на Станислав Стоянов завоюваха варненското дерби с 4:0. Марин Петков записа два гола, а Николай Златев и Симеон Иванов се регистрираха с по един.

Родените през 2005 година футболисти на “моряците ” записаха 1:1 при гостуването си на Лудогорец. Единственият гол за варненци осъществя Николай Костадинов.

Една година по-големите играчи на Черно море надиграха отбора на Шампиони с класическото 3:0. Попаденията за Морето осъществиха Кристиян Евдокиев, Георги Венциславов и Пламен Аршев.

Две загуби записаха гениите на Черно море – 2007 година в шампионата по футбол 9. В първия си мач “моряците ” отстъпиха на Спартак с 1:2, а във втория си на Тича със същия резултат. Трябва да се означи, че варненци вземат участие в една група с година по-големи.

Най-малките футболисти на Черно море – 2008 година пък участваха на шампионат в Трявна, където приключиха на 6-о място. В първия си мач варненци завъртяха 1:1 с Нефтохимик след гол на Стефан Стефанов, по-късно отстъпиха на Дунав Русе с 0:4. Разгромиха отбора на Локомотив Трявна с 6:0 и позволиха загуба в последната минута на мача с Академия Хаджи – 2:3. Головете в тази среща вкараха Тодор Костадинов и Стефан Стефанов. В последния си мач разгромиха Сердика София с 8:0.
Източник: petel.bg