Необичаен инцидент във Варна привлече вниманието на жители и минувачи,

...
Необичаен инцидент във Варна привлече вниманието на жители и минувачи,
Коментари Харесай

„Находка“: Кола влезе в подлез във Варна

Необичаен случай във Варна притегли вниманието на поданици и минувачи, откакто автомобил с задгранична регистрация беше открит паркиран в подлеза зад спирка „ Осми декември “.

Обстоятелствата към това по какъв начин транспортното средство е попаднало в подземното оборудване остават неразбираеми.

Полицията е реагирала неотложно след утринен сигнал. Към момента притежателят на автомобила не е открит, а на място са изпратени и екипи на „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията “. Служителите на Министерство на вътрешните работи правят оглед и събират информация, с цел да открият механизма, по който автомобилът е достигнал до подлеза, както и дали има нанесени вреди.

„ За изваждането на транспортното средство ще бъде употребявано съдействието на пожарната. Екипите ще работят с лебедки и дълги колани, с цел да изтеглят колата от подземното пространство “, оповестиха от полицията.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР