Празен автомобил се спусна по стълбите на подлеза при Орлов мост
Необичаен случай в центъра на София, откакто празен автомобил се е спуснал по стълбите на подлеза при Орлов мост. Случаят се е разиграл наоколо до входа откъм постройката на Българска национална телевизия.
За случилото се описа Христо Блажев в обява в обществените мрежи. По думите му, до момента в който слизал към метрото, чул мощен тътнеж и скърцане на метал. Малко по-късно пред очите му се разиграла рискова сцена – автомобил без водач се спуснал по стълбите.
„ Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българска национална телевизия се сурна празна кола “, написа той.
Колата се е движила с възходяща инерция, само че за благополучие е била спряна, откакто ударите в стъпалата са я забавили, а няколко младежи са съумели да я задържат. Благодарение на бързата им реакция и стечението на събитията, няма потърпевши.
Случаят се разминава без жертви.
Очевидци разказват случката като „ чист шанс “, че никой не е бил на пътя на транспортното средство в този миг.
За случилото се описа Христо Блажев в обява в обществените мрежи. По думите му, до момента в който слизал към метрото, чул мощен тътнеж и скърцане на метал. Малко по-късно пред очите му се разиграла рискова сцена – автомобил без водач се спуснал по стълбите.
„ Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българска национална телевизия се сурна празна кола “, написа той.
Колата се е движила с възходяща инерция, само че за благополучие е била спряна, откакто ударите в стъпалата са я забавили, а няколко младежи са съумели да я задържат. Благодарение на бързата им реакция и стечението на събитията, няма потърпевши.
Случаят се разминава без жертви.
Очевидци разказват случката като „ чист шанс “, че никой не е бил на пътя на транспортното средство в този миг.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




