Неманя Гудели вкара единствения гол за победа на Севиля с

...

Севиля се добра до ценен успех срещу Майорка

Неманя Гудели вкара единствения гол за победа на Севиля с 1:0 в посещение против Майорка и по този начин тимът на Хорхе Сампаоли се отлепи от зоната на изпадащите в испанското футболно състезание.

Севиля, който завоюва едвам за повторно през сезона, е 13-и с девет точки, колкото има и днешният противник Майорка.

Единственото попадение падна в 53-та минута посредством Неманя Гудели. Сръбският национал получи подаване от Иско и стреля мощно в горния ляв ъгъл за 1:0, а минути по-късно той насочи и удар с глава на сантиметри от гредата след корнер.
 Карло Анчелоти жегна Барселона: Да си стеснен до единствено един жанр на игра не е вярно

Мегасблъсъкът е на следващия ден от 17:15 часа