Нефтохимик спечели последния си мач в АОГ Бургас срещу Ропотамо

...

Нефтохимик е шампион на АОГ Бургас

Нефтохимик завоюва последния си мач в АОГ Бургас против Ропотамо с 2-1 и приключи шампионата с шампионската купа. " Зелените " преобладаваха през целия мач, само че двата гола паднаха едвам пред второто полувреме. Точни бяха Пламен Николов и Алекс Попов. Гостите означиха от дузпа в последните минути на мача.

След срещата се състоя формалната гала по награждаването на първенците от Нефтохимик. Медалите и купата връчи ръководителят на Оценка за съвместимост на БФС Бургас Димитър Костов. Наградата на последователите за най-хубав футболист за сезона отиде при капитана Светослав Славов. Той завоюва най-вече гласове в анкетата измежду почитателите на тима.

Нефтохимик приключва сезона като решителен победител с 20 извоювани мача и едвам две равни срещи. Голова разлика на тима е 70-9. В идващите дни ще стане ясна програмата за баражите за влизане в Трета лига, като противници на Нефтохимик ще бъдат останалите спечелили в АОГ на Югоизточна България.
Източник: darik.bg