Нефтохимик постигна втора разгромна победа в първенството на Б регионална

...

Нефтохимик с разгром и във втория си мач

Нефтохимик реализира втора разгромна победа в шампионата на Б районна група „ Център “. Футболистите на Станислав Жеков завоюваха със 7:1 срещата си против тима на Просеник, която се изигра в Спортен
център „ Изгрев “ в Бургас.

Резултата откри Алекс Попов в 11тата минута. В 23тата минута вторият гол в мача беше маркиран от изрелския футболист Михаил Мирошник, който получи през тази седмица позволение от УЕФА да бъде картотекиран в Нефтохимик. До края на полувремето резултатът стана 3-0 след гол на капитана Мартин Мечков.

Второто полувреме стартира с нов гол за Нефтохимик, като негов създател беше Светослав Славов в 52рата минута от дузпа. В 53тата минута тимът на Просеник съумя да означи първия гол във вратата на Нефтохимик през този сезон. Все отново до края на мача Нефтохимик оформи разгрома с голове на Васил Цветанов, Славов и Павел Петров.