Нефтохимик победи Ямбол с 1:0, в контролна среща. Проверката се

...

Нефтохимик се справи с Ямбол в контрола

Нефтохимик победи Ямбол с 1:0, в контролна среща. Проверката се състоя през днешния ден, на стадион Българово и бе осма подред за „ шейховете “.

През първата част Кристиян Парашкевов означи единственото попадение в мача. Младият нападател е част от състава на Елитната юношеска група до 19 години на Нефтохимик, само че стартира да се приготвя с представителния тим още през предишния сезон, когато отборът се подвизаваше в Първа лига.

Той излезе самичък против вратаря, след асистенция на Симеон Русев и означи победното попадение. До края на полувреммето Нефтохимик сътвори още две рискови обстановки пред вратата на Ямбол, само че не съумя да повиши резултата.

След почивката старши-треньорът на „ шейховете “ Диян Петков съвсем напълно обнови състава. Играта през втората част бе равностойна, а положения съвсем липсваха.

Състав на Нефтохимик /първо полувреме/: Мартин Шейтанов, Станислав Жеков, Цветан Чахов, Димитър Дончев, Стивън Славков, Йолиян Милков, Симеон Русев, Стоян Калев, Димитър Тодоров, Кристиян Парашкевов, Даниел Стоянов

Състав на Нефтохимик /второ полувреме/: Ферди Мюмюнов, Цветомир Цонков, Димитър Дончев, Мариян Димитров, Кристиян Кръстев, Цветан Филипов,Даниел Стаматов, Живко Комелов, Стойко Иванов, Виктор Янев, Христо Янков