Нефтохимик (Бургас) продължи силната си серия с 2:1 в Карлово

...
Нефтохимик (Бургас) продължи силната си серия с 2:1 в Карлово
Коментари Харесай

Мирослав Банчевски: Яд ме е, защото не заслужавахме да загубим

Нефтохимик (Бургас) продължи мощната си серия с 2:1 в Карлово над локалния Левски. Срещата е от 36-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
 Нефтохимик мина победоносно и през Карлово Нефтохимик мина победоносно и през Карлово

Мирослав Банчевски, механически шеф на домакините разяснява пред клубния уебсайт.


„ През цялото време водим мача, играем добре, удряме греди, сътворяваме още положения. Накрая те с три удара вкараха два гола и удариха една греда. Това беше всичко. Но това е футболът. Определено не заслужавахме да загубим. Затова ме е гняв. Разбира се, те не са неприятен тим, имат положителни футболисти, млади момчета, тичат доста. Но и нашите футболисти тичаха доста. Не са ни надиграли въобще. Не знам за какво в първите 10-15 минути започваме едва. Отново допуснахме гол първоначално и трябваше да обръщаме. Но това е ситуацията. Иначе играем прекрасен футбол, играем с експедитивност, с прелестни комбинации. Но от време на време би трябвало и малко шанс “.

Снимки: levskikarlovo.com и ФК Нефтохимик Бургас 1962 - фейсбук
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР