Борисов: Нагласено взеха книжката на Явор Божанков и го унизиха
Не знам дали това го касае партията на или не и какъв брой ще го касае, само че това, че в Брюксел и по Европа се приказва по какъв начин в България са нечестни изборите, по какъв начин има хибридни офанзиви, " румънски модели " - всичко това, което сега го въртят със страшна мощ и то за партията на Радев - никога не може да ни зарадва нас, тъй като негативът е за България. Това съобщи водачът на ГЕРБ в Обзор.
ФОКУС напомня, че водачът на " Прогресивна България "
" В една такава обстановка всеки, който загуби изборите, ще кажат: " Е, те не бяха почтени, те са лъжливи, това е нелегитимно. Това да натопиш България в Брюксел, във Вашингтон е главното, целта на тази демократична общественост ", съобщи Борисов.
Той акцентира, че ГЕРБ неведнъж е преживявала сходни обстановки, само че позицията на партията в Европейската национална партия и познанството на евродепутатите им с европейските институции вършат по този начин, че " техните приказки " не могат да минат. По думите му обаче в този момент има забележим негатив и вреда за България.
" Неприятно ми е, че по този начин се придвижват вътрешните проблеми в Брюксел. Някой в този момент да не каже, че съм на страната на Радев, само че аз ги ненавиждам тези работи. Да излезеш чужбина, да пращаш писма чужбина, в нашите европейски фамилии - а това го четат и в Щатите, и в Канада, на всички места. Е, с последици за страната ", сподели още той.
По отношение на известността на Радев Борисов разяснява:
" От другата страна виждаме, че Радев имал 90 милиона гледания. При шест милиона страна - 90 милиона. Това е една цяла Германия и от горната страна. Но като виждам какъв брой нервно написа Радев във Фейсбук, значи е правилно, че са го засегнали доста ".
Лидерът на ГЕРБ разяснява
" Как от всички, единствено Явор Божанков, който изгони от листите, тъкмо него го хванаха до къщата му в родния му град, взеха му книжката и го унизиха. Нагласено ", сподели Борисов.
ФОКУС напомня, че водачът на " Прогресивна България "
" В една такава обстановка всеки, който загуби изборите, ще кажат: " Е, те не бяха почтени, те са лъжливи, това е нелегитимно. Това да натопиш България в Брюксел, във Вашингтон е главното, целта на тази демократична общественост ", съобщи Борисов.
Той акцентира, че ГЕРБ неведнъж е преживявала сходни обстановки, само че позицията на партията в Европейската национална партия и познанството на евродепутатите им с европейските институции вършат по този начин, че " техните приказки " не могат да минат. По думите му обаче в този момент има забележим негатив и вреда за България.
" Неприятно ми е, че по този начин се придвижват вътрешните проблеми в Брюксел. Някой в този момент да не каже, че съм на страната на Радев, само че аз ги ненавиждам тези работи. Да излезеш чужбина, да пращаш писма чужбина, в нашите европейски фамилии - а това го четат и в Щатите, и в Канада, на всички места. Е, с последици за страната ", сподели още той.
По отношение на известността на Радев Борисов разяснява:
" От другата страна виждаме, че Радев имал 90 милиона гледания. При шест милиона страна - 90 милиона. Това е една цяла Германия и от горната страна. Но като виждам какъв брой нервно написа Радев във Фейсбук, значи е правилно, че са го засегнали доста ".
Лидерът на ГЕРБ разяснява
" Как от всички, единствено Явор Божанков, който изгони от листите, тъкмо него го хванаха до къщата му в родния му град, взеха му книжката и го унизиха. Нагласено ", сподели Борисов.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




