Йорданов: Не знам дали Асен Василев, Денков, Славов са се съгласили да бъдат в тази листа на Габриел
Не знам дали Асен Василев, Денков, Славов са дали единодушие да бъдат в този лист на кабинет, който Габриел занесе на Радев.
Това съобщи ръководителят на парламентарната група (ПГ) на " ИТН " Тошко Йорданов, който разяснява връщането на осъществявания мандат от Мария Габриел.
Според него " колкото по-бързо се вбесят българските жители - толкоз по-добре ".
По думите му единственото вярно нещо е това да завърши и да се отиде на избори. „ Унизително е за всичко това, което следим “, разяснява Йорданов.
Запитан дали кабинетът „ Габриел “ ще бъде гласуван в Народното събрание, той съобщи: „ Аз не съм гадателка, даже не знам дали те ще си поддържат личните хора. Не знам дали Денков, Василев са дали единодушие да са в този лист. Вчера гледахме различен фарс – Денков и Кирил Петков като какви отидоха да взимат мандата, това е унизително. Колкото по-бързо се вбесят българските жители, толкоз по-добре “, заключи Тошко Йорданов.




