Не за първи път Лудогорец ще започне сезона в елита

...
Не за първи път Лудогорец ще започне сезона в елита
Коментари Харесай

Новаците препъват Лудогорец

Не за първи път Лудогорец ще стартира сезона в елита с посещение на дилетант. Визитата на Септември (София) през днешния ден ще е трета такава от 2011-а насам, напомня " Тема спорт ". В предходните два случая разградчани изгубиха с по 0:1. На 20 юли 2013-а те отстъпиха на Любимец след гол на Самир Аясс още в 10-ата минута. В 73-ата пък Козмин Моци получи червен картон. Година по-късно сюжетът се повтори с различен отбор от Югоизтока. На 19 юли 201Фа Лудогорец отстъпи с 0:1 и на Хасково. Попадението осъществя Дончо Атанасов в 42-рата минута.

Днес зелените гостуват на " Васил Левски " на Септември в София.

Интересното е, че и през 2015-а " орлите " губят в първия кръг. Тогава те гостуват на Литекс и падат с 0:2 след попадения на Данило Асприля и Диого Виана.

Така в три следващи години разградчани падат в първия кръг надалеч от вкъщи.

Лудогорец има още едно проваляне в първия кръг и то отново е при посещение. На 8 август 2020-а зелените отстъпват с 1:3 при визитата си на Ботев Враца. Така че днешният двубой в столицата не трябва да се счита за сигурен от страна първенците, които е видно, че постоянно се препъват на старта.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР