Не виждам по каква работа малки деца се качват на

...
Не виждам по каква работа малки деца се качват на
Коментари Харесай

Борисов побесня и изхвърли тротинетките на внуците си

Не виждам по каква работа дребни деца се качват на тротинетки. Снощи се прибирам от работа, паркирам колата и виждам моите внуци по този начин да ги карат, че единствено паркирах, взех им тротинетките и ги изхвърлих.

Ако не го бях направил и по-късно, не дай си Боже, имаше случай, виновността щеше да е моя.

Toва сподели пред публицисти в Пловдив водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.

Не виждам аз пo каква работа дребни деца ги качват на такива уреди, сподели Борисов след случая със починало дете в Несебър.

Регулациите са на фамилията, отсече той.

В града под тепетата някогашният министър председател се изрече по всички държавни и интернационалните каузи, в това число срещите при Доналд Тръмп. Той се срещна на място с напредъка по построяването на православен храм в регион " Тракия “, а по-късно инспектира и строителството на стадион " Локомотив “. И даде обещание: „ Ще строим църкви, игрища и учебни заведения! “
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР