Графа проговори: Баща ми отлетя като първоаприлска шега
„ Не спирам да имам вяра в чудеса, не спирам да имам вяра, че положителното може да провокира положително. Синът ми Крис си роди на Великден и през годините рождения му ден съответствува с тази дата. “ Това сподели Владимир Ампов – Графа пред bTV.
На 1 април музикантът загуби татко си – Кирил Ампов, който си отиде на 77 години, оставяйки след себе си богато творчество и мощна диря в българската музика.
„ Баща ми отлетя като първоаприлска смешка. Това бяха едни хем доста сложни, хем доста прекрасен последни години, в които бяхме дружно.
Той се бореше с онкологично заболяване и имаше интервали, в които се утежняване, само че имаше и едни по-дългъг интервал, в който се случи знамение - ремисия, която продължи 2 години и през тях се случиха ужасно хубави неща. През тях не спирахме да сме дружно.
Той даже видя концерта ми на " Васил Левски ". Успехите на моята сестра, която е сполучлив художник, както и внуците, го изпълваха с доста наслада и неспокойствие. Мисля, че си казахме всичко и това е ужасно, тъй като в живота от време на време сбогуванията не се случат или са неочаквани и оставят доста неизказани думи.
Той се лекуваше 4 година и този интервал бе обвързван с доста пътувания, тъй като той се лекуваше отвън София, през тях доста разговаряхме и имахме суперценна връзка - бяхме като братя “, описа прочувствено той.
Графа споделя, че татко му е бил негов подстрекател и опора: „ Той беше страховит и се надявам и аз да бъда подобен. “
На 1 април музикантът загуби татко си – Кирил Ампов, който си отиде на 77 години, оставяйки след себе си богато творчество и мощна диря в българската музика.
„ Баща ми отлетя като първоаприлска смешка. Това бяха едни хем доста сложни, хем доста прекрасен последни години, в които бяхме дружно.
Той се бореше с онкологично заболяване и имаше интервали, в които се утежняване, само че имаше и едни по-дългъг интервал, в който се случи знамение - ремисия, която продължи 2 години и през тях се случиха ужасно хубави неща. През тях не спирахме да сме дружно.
Той даже видя концерта ми на " Васил Левски ". Успехите на моята сестра, която е сполучлив художник, както и внуците, го изпълваха с доста наслада и неспокойствие. Мисля, че си казахме всичко и това е ужасно, тъй като в живота от време на време сбогуванията не се случат или са неочаквани и оставят доста неизказани думи.
Той се лекуваше 4 година и този интервал бе обвързван с доста пътувания, тъй като той се лекуваше отвън София, през тях доста разговаряхме и имахме суперценна връзка - бяхме като братя “, описа прочувствено той.
Графа споделя, че татко му е бил негов подстрекател и опора: „ Той беше страховит и се надявам и аз да бъда подобен. “
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




