Графа : Баща ми отлетя като първоаприлска шега
Не спирам да имам вяра в чудеса, не спирам да имам вяра, че положителното може да провокира положително. Синът ми Крис си роди на Великден и през годините рождения му ден съответствува с тази дата. Това сподели Владимир Ампов - Графа пред bTV.
На 1 април си отиде татко му - Кирил Ампов на 77-годишна възраст, оставяйки след себе си богато творчество и ярка диря в българската музика като артист, създател и продуцент.
" Баща ми отлетя като първоаприлска смешка. Това бяха едни хем доста сложни, хем доста прекрасен последни години, в които бяхме дружно. Той се бореше с онкологично заболяване и имаше интервали, в които се утежняване, само че имаше и едни по-дългъг интервал, в който се случи знамение - ремисия, която продължи 2 години и през тях се случиха ужасно хубави неща. През тях не спирахме да сме дружно. Той даже видя концерта ми на " Васил Левски ".
Успехите на моята сестра, която е сполучлив художник, както и внуците, го изпълваха с доста наслада и неспокойствие. Мисля, че си казахме всичко и това е ужасно, тъй като в живота от време на време сбогуванията не се случат или са неочаквани и оставят доста неизказани думи. Той се лекуваше 4 година и този интервал бе обвързван с доста пътувания, тъй като той се лекуваше отвън София, през тях доста разговаряхме и имахме суперценна връзка - бяхме като братя, описа прочувствено той.
Баща му е бил негов преподавател и разтуха. " Той беше страховит и се надявам и аз да бъда подобен, сподели още той. Майка му почива през 2016 година, а на идната година е огромният ме концерт, който е отдаден на нея. Може би това, което желая да кажа на татко ми е да прегърне майка ни от всички нас ", сподели още Графа.
На 1 април си отиде татко му - Кирил Ампов на 77-годишна възраст, оставяйки след себе си богато творчество и ярка диря в българската музика като артист, създател и продуцент.
" Баща ми отлетя като първоаприлска смешка. Това бяха едни хем доста сложни, хем доста прекрасен последни години, в които бяхме дружно. Той се бореше с онкологично заболяване и имаше интервали, в които се утежняване, само че имаше и едни по-дългъг интервал, в който се случи знамение - ремисия, която продължи 2 години и през тях се случиха ужасно хубави неща. През тях не спирахме да сме дружно. Той даже видя концерта ми на " Васил Левски ".
Успехите на моята сестра, която е сполучлив художник, както и внуците, го изпълваха с доста наслада и неспокойствие. Мисля, че си казахме всичко и това е ужасно, тъй като в живота от време на време сбогуванията не се случат или са неочаквани и оставят доста неизказани думи. Той се лекуваше 4 година и този интервал бе обвързван с доста пътувания, тъй като той се лекуваше отвън София, през тях доста разговаряхме и имахме суперценна връзка - бяхме като братя, описа прочувствено той.
Баща му е бил негов преподавател и разтуха. " Той беше страховит и се надявам и аз да бъда подобен, сподели още той. Майка му почива през 2016 година, а на идната година е огромният ме концерт, който е отдаден на нея. Може би това, което желая да кажа на татко ми е да прегърне майка ни от всички нас ", сподели още Графа.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




