не спира да доказва, че превъзхожда значително конкурентите си в

...

Бивш френски национал зарадва Олимпиакос срещу АЕК

не стопира да потвърждава, че превъзхожда доста съперниците си в гръцкото състезание. Снощи грандът от Пирея се наложи с 1:0 над третия в калсирането и има преднина от цели 17 точки пред " жълто-черните ".

Като цяло мачът не беше доста зрелищен, само че домакините търпеливо дочакаха момента да нанесат съдбоносен удар. Той пристигна в 84-ата минута, когато някогашният френски национал Ян М`Вила се оказа на точното място след центриране от корнер и с добавка от близко обезпечи трите точки на тима си.

С домашен победиха завършиха и другите три неделни мача от 23-ия кръг. ПАОК надделя с 1:0 Атромитос с помощта на прецизен изстрел на Хосе Креспо в 57-ата минута и е втори в подреждането с 47 точки, девет по-малко от Олимпиакос. Панатинайкос завоюва с 2:0 семейството си на Ламия и се изкачи на 4-о място, а ОФИ победи с 2:1 Волос и заема 7-ата позиция в класирането.