Пеевски: Не съм разговарял с Доган, от моя страна всичко е направено, оттук нататък той е на ход
„ Не съм разговарял с почетния ръководител. От моя страна всичко е направено, с цел да сме дружно. Оттук нататък той е на ход “, отсече Пеевски.
„ Не всички регионални шефове са на сбирката. Имаше хора, които са били натискани. На тази колекция бяха поканени всички “, добави той.
„ Готов съм да се срещнем. Трябва да сме едно и да не си цепим партията. С напън няма да стане това “, сподели още Пеевски.
На въпрос кой от Движение за права и свободи ще вземе втория мандат, Пеевски съобщи, че това би трябвало да го реши парламентарната група.
„ Колегите ни приканиха да се опитаме да създадем втори мандат, както желаеха да създадем първия мандат.
Първо ще пуснем писма на партиите дали са подготвени да поддържат втория мандат. Мога да го взема и аз, аз няма да съм претендент за министър председател “, уточни Пеевски.
„ Не може поради няколко индивида да се разцепва Движение за права и свободи. Никога няма да си го извиним с господин Доган, в случай че партията се разцепи по оста Доган-Пеевски “, уточни в умозаключение той.
Източник: blitz.bg




